WEB PROJEKTY

V našem portfóliu naleznete kromě služeb, produktů a výrobků také jednoduché obsahové weby, které mají za úkol jediné – odevzdat hodnotný obsah čtenářům.

V našem portfóliu jsou weby zábavní i seriózní, mají za cíl pobavit, ale i něčemu přiučit. Tyto weby jsme sami založili a jsme při nich už od začátku, některé jsme koupili od předchozích majitelů, který na ně neměli čas, nebo chuť a my jsme se rozhodli jim vdechnout nový život.

Zábava

Některé naše obsahové weby jsou určené hlavně na pobavení čtenáře. Zábava je v životě důležitá a proto se zabýváme i touto kapitolou.

Přinášíme zábavní videa, obrázky i texty pro pobavení co nejširšího okruhu lidí. Věříme, že si u nás každý přijde na své.

Informace

V našem portfóliu se z velké části soustředíme na obsahové weby věnující se zajímavým tématům, ke kterým můžeme přinášet pravidelně nové informace, články, fotografie, zajímavosti.

Čtenář má tak možnost si přečíst hromadu zajímavých informací a získat množství nových poznatků.

AXLER s.r.o. se zaměřuje na komplexní poskytování online služeb a prodej zboží, většinou vyrobeného v ČR. Našim cílem je poskytovaní profesionálních služeb a nabídka kvalitních produktů. V týmu máme profesionály, s kterými můžeme pokrýt všechny oblasti našich služeb.