VÝROBKY

Naše firma se zabývá i vlastní výrobou různých druhů zboží. Přinášíme na trh kvalitní výrobky vyrobené v České republice, vyrobené a testované občany Česka a Slovenska. Nejsme fanoušci přílivu levného a nekvalitního zahraničního zboží. Snažíme se je nahradit vlastními, Českými výrobky, u kterých můžeme zaručit původ i kvalitu.

Kromě samotné vlastní výroby podporujeme i ostatní Českou výrobu zboží, nebo produkci materiálů na výrobu.

Poctivá ruční práce

Naše výrobky jsou vyrobeny v rámci naší firmy na území České republiky. Výrobu si zajišťujeme sami a proto můžeme 100% zaručit kvalitu i původ. Kromě použitého materiálu na výrobu je všechno naše ruční práce.

Na žádný z výrobních procesů nevyužíváme levnou pracovní silu z Asie. K nám přijde pouze materiál a odchází hotové výrobky.

Kvalita na 1. místě

Snažíme se přinášet na trh jen ty nejkvalitnější výrobky z nejodolnějších materiálů. Kvalita je u nás na prvním místě, kterou striktně kontrolujeme a dodržujeme naše standardy.

Každý nekvalitní kus, nebo kus s nějakou vadou je ihned vyřazen z nabídky a zařídí se náprava.

Původ materiálů

Více než polovina materiálů používaných na výrobu našich výrobků pochází z České republiky, podporujeme tedy primárně Českou výrobu. Místo často nekvalitních materiálů z Asie poptáváme materiály u tuzemských výrobců, který nám mohou zaručit násobně vyšší kvalitu, která se pak promítne i do našich výrobků.

Tím pádem zvyšujeme v naší nabídce podíl výrobků, které jsou ze 100% původem z České republiky.

AXLER s.r.o. se zaměřuje na komplexní poskytování online služeb a prodej zboží, většinou vyrobeného v ČR. Našim cílem je poskytovaní profesionálních služeb a nabídka kvalitních produktů. V týmu máme profesionály, s kterými můžeme pokrýt všechny oblasti našich služeb.