+420 777 015 564 cagala@axler.cz

Tvorba webových stránek

Tvoříme prezentační stránky firem, weby pro restaurace, podniky, atrakce a služby. Děláme i složitější magazíny a portály.

Tvorba e-shopů

Realizujeme kompletní tvorbu menších i větších internetových obchodů na různých platformách. S e-shopy máme vlastní zkušenosti ze strany provozovatele vlastních obchodů.

n

Správa domény a hostingu

Základním kamenem online projektů jsou doména a hosting. Spravujeme domény a poskytujeme pro klienty kvalitní hosting zdarma.

Školení

Učíme majitele a provozovatele online projektů pracovat se systémy a online světem. Školení provádíme individuálně online i osobně v ČR i SR.

Příprava na marketing

V spolupráci se špičkovými odborníky připravujeme webové stránky a internetové obchody na marketingové kampaně.

Hotových projektů

projektů ve správě

Úprav měsíčně

Základy

Naše služby zakládáme ne 4 základních pilířích spolupráce díky čemu jsou naši klienti spokojeni.

Komunikace

Aktivně komunikujeme na e-mailu, telefonu, Facebooku. Každý den, ráno, večer i o víkendech.

Zodpovědnost

Každý projekt je pro nás důležitý a přistupujeme k projektům a klientům s maximální zodpovědností a nasazením. Dodržujeme termíny a každý problém řešíme ihned a k spokojenosti klienta.

Profesionalita

Vše děláme s plnou odborností a schopnostmi. Neděláme věci, které nezvládneme a soustředíme se na to, co umíme. Na potřebné služby, které nejsou v našem portfóliu (např. marketing, foto, video) využíváme externí specialisty.

Přehlednost

Na práci používáme online nástroje (např. Trello, Toggl,…) k co nejlepší přehlednosti.

Hotové projekty

Projektem, na kterých se podílíme věŕíme a často aktivně podporujeme i nad rámec běžných online služeb – např. nákup zboží na e-shopech, na kterých pracujeme, bezplatná reklama na tyto e-shopy a služby našich klientů doporučujeme.

Bižutéria Slávka

Internetový obchod s hand-made šperky pro výrobce. Po tvorbě e-shopu zařizujeme kompletní správu webu i hostingu.

Agroman

Internetový obchod s krmivy a doplňky pro hospodářská zvířata. Zařizujeme kompletní správu e-shopu na platformě Shoptet.

Mixeshop

Internetový obchod s různými doplňky do domácnosti, nebo praktickými věcmi na sport. Na nás je kompletní tvorba, úpravy a správa e-shopu. Zařídili jsme i kompletní automatické napojení na dodavatele.

Doplnky4u

Internetový obchod s módními doplňky včetně vlastních výrobků. Zařizujeme kompletní správu webu a částečné napojení na dodavatele.

Další projekty : zunk.sk, shadle.eu, poctivetipovanie.sk, cmelicek.cz, kuslesa.cz, hitovky.cz, najparacord.eu, zalesak.eu, vinolib.cz, kavalishou.cz, ejjadekor.cz, 123market.cz, lifi.sk, …

Proč s námi klienti rádi spolupracují ?

A vám se určitě bude líbit taky 🙂

}

Přehled práce

Každý měsíc dostanete kompletní přehled práce včetně počtu odpracovaných hodin na vašem projektu.

T

Máme přehled

Podílíme se na provozu vlastních e-shopů, proto máme v této sféře přehled a v mnoha věcech můžeme poradit.

Šetříme čas

Díky komplexní správě e-shopu šetříme majitelům čas a tak se mohou věnovat naplno ostatním věcem.

Férové ceny

Ceny jsou stanoveny podle domluvy na základě reálného využití služeb. Platíte jen za to, co skutečně využijete a co reálně uděláme.

w

Rychlá komunikace

Komunikujeme s vámi na telefonu, e-mailech i na Facebooku každý den, i o víkendech.

Individuální spolupráce

Nemáme žádné fixní ceny, každá spolupráce je individuální a vyžaduje si individuální přístup – vše sestavíme na míru vašim požadavkům.

SLOVA KLIENTů

Největší potěšení je pro nás vždy pozitivní reakce našich klientů. Spokojený klient je základ a cíl, který se snažíme v každém společném projektu dosahovat. To, že se nám to daří posuzují samotní klienti, kterým za všechny slova a možnost uveřejnit tuto zpětnou vazbu upřímně děkujeme.

AXLER s.r.o. vřele doporučuji. S trpělivostí a laskavostí mi vytvořil Eshop. Vedli mě krok po kroku s neuvěřitelnou tolerancí ač jsem do té doby neuměla na pc. vůbec nic. Jsou skvělý, jsem s naší spoluprací naprosto spokojená a eshop vypadá skvěle.“

Eva Doleželová

Spolupráce byla skvělá, web funguje, jak má. Jsem velmi spokojený s celkovým přístupem i s komunikací. Dodatečné úpravy webu byly udělané rychle a podle mých požadavků.“

Leoš Peteřík

S prácou na mojom webe som nadmieru spokojná. Moje šperky dostali takto úplne iný rozmer a viditeľnosť, ktorá by na starom webe nebola možná. Akékoľvek otázky pán Cagala z AXLER s.r.o. ochotne zodpovie, popr. hneď aj realizuje moje požiadavky. Webová stránka je nová, moderná, prehľadná pre mňa aj zákazníka. Veľmi pekne ďakujem za vašu prácu, a odporúčam ostatným.“

Slavomíra Janušková

Kontaktujte nás

Máte zájem o spolupráci, případně nějaké otázky k spolupráci ? Neváhejte nás kontaktovat, všechny dotazy rádi zodpovíme. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

3 + 13 =

+420 777 015 564

j

cagala@axler.cz