+420 777 015 564 cagala@axler.cz

Správa e-shopů

Klientům kompletně spravujeme online obchody od technické správy, úprav, přidávání produktů až po zákaznickou podporu. S námi se můžete soustředit jen na prodej.

Správa webových stránek

Klientům kompletně spravujeme online projekty a podílíme se na dalším růstu těchto projektů. Zařizujeme vše od hostingu, správy domén až po pravidelné úpravy na webech, magazínech a portálech klientů.

Proč využít naše služby ?

Naše služby jsou vhodné pro menší i větší e-shopy. E-shopům se věnujeme několik let a za tu dobu jsme nasbírali hromadu zkušeností. Spolupracujeme s profesionály, takže vám nebude nic chybět.

Nemusíte se pro zařízení všech povinností a oblastí vašeho e-shopu obracet na několik míst, my vyřešíme většinu věci za vás.

Služby, které vám nabídneme

Hosting a doména

Postaráme se o váš hosting a doménu. Ve většine případů poskytujeme hosting úplně zadarmo. Spravujeme desítky domén.

Více informací

Věnujeme se i tvorbě a úpravám webů a e-shopů a pro klienty zajišťujeme hosting a správu domén. Máme tak pod kontrolou celkový technický provoz e-shopu a snadno odstraníme případné chyby a problémy. Hosting v případě dlouhodobé spolupráce poskytujeme úplně zdarma.

Zákaznická podpora

Poskytneme zákaznickou podporu pro váš e-shop prostřednictvím telefonu, e-mailu, facebooku nebo online chatu přímo na e-shopu.

Více informací

Zejména menší, ale i středně velké e-shopy mohou mít problém s poskytováním celodenní zákaznické podpory vašemu e-shopu. Postaráme se o komplexní zákaznickou podporu během celého dne (7:00 – 17:00) na vybraných komunikačních kanálech : telefon, e-mail, Facebook, online chat přímo na e-shopu.

V případě zájmu je možné zřídit vlastní zákaznické telefonní číslo pro váš e-shop.

Pravidelné reporty

Budete dostávat pravidelné měsíční výstupy z našich prací, přesně víte, co jsme pro vás za konkrétní měsíc udělali.

Více informací

Vždy víte, co jsme pro vás udělali a za co platíte. Měsíční reporty obsahují kompletní seznam práce, kterou jsme odvedli na vašem projektu. V případě práce, která je hodnocena hodinovou mzdou pečlivě sledujeme pomocí online programu počet odpracovaných hodin.

Marketing

Zařídíme kompletní marketing na míru vašemu projektu – PPC reklamy, zbožové srovnávače, správa sociálních síti, SEO.

Více informací

Marketing a kompletní propagace online projektů je náročná a komplexní záležitost. Spolupracujeme s externími experty na různé oblasti tak, aby jsme vám mohli zajistit kompletní marketingovou správu vašeho e-shopu.

Texty a překlady

Tvorba textů a článků na e-shop nebo blog, korektura a překlady a jazycích : český, slovenský, anglický, německý, polský, španělský.

Více informací

Texty jsou na e-shopu podstatná část. Jedná se o popisky produktů, blogové články, nebo třeba kompletní informace o objednávkách, dopravě zboží a podobně. Zařídíme všechny tyto texty a postaráme se i o případné překlady od zahraničních dodavatelů.

P

Nové produkty

Přidáme a zpracujeme nové produkty, v případě zájmu najdeme vhodného dodavatele a zařídíme překlady a tvorby popisků.

Více informací

K e-shopům neodmyslitelně patří produkty, které se většinou pravidelně nebo nepravidelně mění. Postaráme se o přidání nových produktů do vašeho e-shopu a spravování stávajících produktů. Každý měsíc přidáme na spravované projekty stovky až tisícky nových produktů – včetně popisků, fotek, cen, zařazení do kategorie, případného překladu a se vším co k tomu patří.

Programátorské práce

Zařídíme úpravy na e-shopu, nebo vytvoříme e-shop kompletně nový. Pracujeme s většinou systémů používaných v ČR a na Slovensku.

Více informací

Zabýváme se i tvorbou a úpravami webových stránek a e-shopů a proto vám můžeme nabídnou technické úpravy vašeho e-shopu podle přání, případně kompletně vytvořit nový e-shop.

Správa objednávek

Kompetně se postaráme o správu objednávek, můžeme se postarat i o skladování, balení a odesílání zboží.

Více informací

Zařídíme vyřizování objednávek na vašem e-shopu. Vyřizování může sestávat z přeposílání objednávek dodavateli, objednání u dodavatele nebo se můžeme postarat o balení a odesílání přímo z našeho skladu v Brně. Možný je pro  zákazniky taky osobní odběr.

Se kterými systémy pracujeme ?

V současné době je na trhu několik desítek poskytovatelů e-shopových řešení. Máme zkušenosti a pravidelně pracujeme s nejpoužívanějšími z nich.

Seznam : WordPress, Woocommerce, OpenCart, PrestaShop, Shoptet, Eshop-rychle, Webareal, Atomer

Projekty

Naše práce na projektech

DOPLNKY4u

Internetový obchod s módními doplňky

Zabezpečujeme kompletní chod e-shopu, balení zboží a odesílání objednávek. Přidáváme nové produkty a spravujeme stávající.

BižuSlávka

Internetový obchod s handmade

Kompletní správa e-shopu, hostingu a domény, technické úpravy a funkce na míru.

MIXESHOP

Internetový obchod s vychytávkami

Kompletní správa domén, hostingu. Programátorské úpravy, automatické napojení na dodavatele. Přidávání nových produtků a správa stávajících.

AGROMAN.cz

Internetový obchod pro chovatele

Kompletní technická správa projektu, správa domén a hostingu. Přidávání nových produktů.

a mnohé další…

Reference klientů

E. Doleželová

majitelka e-shopu

Firmu AXLER s.r.o. vřele doporučuji. S trpělivostí a laskavostí mi vytvořil Eshop. Vedl mě krok po kroku s neuvěřitelnou tolerancí ač jsem do té doby neuměla na pc. vůbec nic. Je skvělý, jsem s naší spoluprací naprosto spokojená a eshop vypadá skvěle.

L. Peteřík

majitel online projektu

Spolupráce byla skvělá, web funguje, jak má. Jsem velmi spokojený s celkovým přístupem i s komunikací. Dodatečné úpravy webu byly udělané rychle a podle mých požadavků.

S. Janušková

majitelka e-shopu

S prácou firmy AXLER s.r.o. na mojom webe, som nadmieru spokojná. Moje šperky dostali takto úplne iný rozmer a viditeľnosť, ktorá by na starom webe nebola možná. Akékoľvek otázky pán Cagala ochotne zodpovie, popr. hneď aj realizuje moje požiadavky. Webová stránka je nová, moderná, prehľadná pre mňa aj zákazníka. Veľmi pekne ďakujem za vašu prácu, a odporúčam ostatným.

Proč s námi klienti rádi spolupracují ?

A vám se určitě bude líbit taky 🙂

}

Přehled práce

Každý měsíc dostanete kompletní přehled práce včetně počtu odpracovaných hodin na vašem projektu.

T

Máme přehled

Podílíme se na provozu vlastních e-shopů, proto máme v této sféře přehled a v mnoha věcech můžeme poradit.

Šetříme čas

Díky komplexní správě e-shopu šetříme majitelům čas a tak se mohou věnovat naplno ostatním věcem.

Férové ceny

Ceny jsou stanoveny podle domluvy na základě reálného využití služeb. Platíte jen za to, co skutečně využijete a co reálně uděláme.

w

Rychlá komunikace

Komunikujeme s vámi na telefonu, e-mailech i na Facebooku každý den, i o víkendech.

Individuální spolupráce

Nemáme žádné fixní ceny, každá spolupráce je individuální a vyžaduje si individuální přístup – vše sestavíme na míru vašim požadavkům.

Ceny

Všechny ceny nastavujeme individuálně klientům podle potřeby. Vytvořili jsme pro vás i ukázkové balíčky pro orientační představu o cenách.

Kontakty

Jdete do toho s námi ?

Máte zájem o spolupráci nebo víc informací ? Neváhejte nás kontaktovat a pustíme se do toho. Těšíme se na spolupráci.

Kontakty

cagala@axler.cz
(+420) 777 015 564

Pracovní doba

Pracovní dny: 7:00 – 19:00
Víkendy: Podle potřeby

Napište nám

Využijte náš kontaktní formulář, odpovíme co nejdřív. V případě, že nedostanete odpověď do konce následujícího pracovního dne po odeslání, máte od nás 50% slevu na první měsíc spolupráce.

1 + 1 =