SLUŽBY

Mezi naše nabízené služby patří téměř celá oblast tvorby webových stránek, internetových obchodů a internetového marketingu. Nabízíme kompletní realizaci nových projektů, modernizaci, či úpravy stávajících projektů a taky poradenství v zmíněných oblastech.

Spolupracujeme s několika ověřenými profesionály a proto můžeme zaručit výborný výsledek v každé nabízené oblasti spolupráce.

Realizace web projektů

Mezi naše hlavní nabízené služby patří tvorba internetových web stránek a internetových obchodů. Podílíme se na tvorbě webů od samotného začátku registrace domén, poskytnutí hostingu přes samotnou tvorbu až po poslední detail hotového webu.

Není pro nás problém kromě webových stránek realizovat i internetové obchody (e-shopy), nebo webové aplikace. Podílíme se také na modernizaci a úpravách existujících web stránek, či e-shopů.

Online marketing

Nenavštěvovaný web je v podstatě zbytečnost. Proto poskytujeme klientům kromě samotné tvorby projektu i jeho reklamu a kompletní marketing. V rámci online marketingu se soustředíme především na sociální síť facebook, na které klientům poskytujeme kompletní správu aktivit. Zařizujeme správu facebook stránek, tvorbu příspěvků a komplexní facebook reklamy.

Díky spolupráci s experty na různé oblasti můžeme zařídit téměř každou oblast kompletního marketingu pro jakýkoliv projekt. Správa sociálních sítí, PPC, SEO, SMM, SMO, PR články, Google AdWords, Facebok reklama, Instagram reklama, Youtube reklama, Etarget, Seznam – to vše pro vás rádi zařídíme.

Ostatní služby

Kromě zmíněných hlavních dvou oblastí působení zařizujeme pro klienty i doplňkové služby prostřednictvím externích partnerů, které jsou často nedílnou součástí některých projektů.

Pro klienty navíc dokážeme zařídit grafické práce všeho druhu, hosting, internetové úložiště souborů, správu domén, správu online projektů a poradenství, copywriting, fotografie.

AXLER s.r.o. se zaměřuje na komplexní poskytování online služeb a prodej zboží, většinou vyrobeného v ČR. Našim cílem je poskytovaní profesionálních služeb a nabídka kvalitních produktů. V týmu máme profesionály, s kterými můžeme pokrýt všechny oblasti našich služeb.